Створення лабораторії віртуальної та доповненої реальності у СНУ ім. В. Даля

Директор Центру ІТ-рішень СНУ ім. В. Даля, в.о. завідувача кафедри інформаційних технологій та програмування Олег Захожай ознайомився з сучасним станом досліджень в сфері штучного інтелекту та віртуальної реальності в The Open University (United Kingdom) в рамках проєкту «IT for UNI: Bootcamp».

Презентував наробки professor at the Institute of Educational Technology of The
Open University, а також leading the Performance Augmentation Lab (PAL) Fridolin Wild. Під час заходу учасники обговорили пріоритетні напрями розвитку технологій XR (Extended Reality), а також застосування методів і засобів AI (Artificial Intelligence) для розширення можливостей технологій віртуальної реальності.

Створення лабораторії віртуальної та доповненої реальності у СНУ ім. В. Даля

Отриманий досвід буде корисним для започаткування роботи Лабораторії розширеної реальності (XR Lab) у СНУ ім. В. Даля, відкриття якої заплановано на весну 2024 року.