Науковець СНУ ім. В. Даля провів гостьову лекцію для студентів Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро)

Андрій Фомін, доцент кафедри історії та археології СНУ ім. В. Даля, к.і.н. провів гостьову лекцію для студентів освітньої програми «Історія та антропологія права» спеціальності 032 «Історія та археологія» Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро) на тему «Повоєнні проблеми українського суспільства». Лекція відбулася в рамках вивчення курсу “Історія новітнього часу”.

Лектор ознайомив студентів з проблемами скорочення кількості населення України, соціальними проблемами, з якими стикалися інваліди, статистикою щодо надання їм медичної допомоги, проблем соціального забезпечення, пенсій та нехтування радянською владою вказаними питаннями.

Андрій Фомін є фахівцем з історії України часів ІІ Світової війни та повоєнного часу, автором 120 публікацій в українських наукових та зарубіжних виданнях (Аргентина, Польща, Австрія, Великобританія тощо).