Захід до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Відбулася гостьова лекція запрошених високоповажних науковців: заслуженого працівника освіти України, доктора історичних наук, професора,  завідувача кафедри етнології та краєзнавства Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Петра Чернеги та заслуженого працівника освіти України, голови Луганського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, лауреата Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка, члена Національної спілки краєзнавців України та члена Президії Всеукраїнського товариства «Просвіта» Володимира Семистяги для студентів перших курсів усіх спеціальностей університету та всіх бажаючих приєднатися до заходу.

Захід був присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр., що й стало провідною темою півторагодинної лекції-дискусії. Понад 60 слухачів дізналися про маловідомі широкому загалу факти жахливих злочинів совєцької тоталітарної системи по відношенню до українського народу.

Захід до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Зустріч відбулася у змішаному форматі (оффлайн та онлайн). Модератором заходу виступив кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри історії та археології СНУ ім. В. Даля Андрій Фомін.