Участь у конференції, присвяченій сторінкам життя видатного українця

Виступ доцентки кафедри історії і археології СНУ ім. В. Даля, к.і.н., Наталії Сафонової на VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Митрополит Петро Могила. Маловідомі сторінки життя» привернув увагу присутніх студентів і поважної аудиторії цікавими фактами й міркуваннями.

Захід відбувся на базі Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Університету «Україна» з метою популяризації життя і творчості видатного політичного, церковного та освітнього діяча XVII ст. митрополита Петра Могили.

Участь у конференції, присвяченій сторінкам життя видатного українця

“…Завжди питання релігії та освіти були нерозривні в сенсі формування переконань людини та  панування цінностей в суспільстві. Мабуть, саме тому ми звертаємося до тих постатей освітянського та духовного складу, які панують за свого життя і навіть після нього  над міркуваннями та діями широкого загалу людей.

Участь у конференції, присвяченій сторінкам життя видатного українця

До цих яскравих і значущих осіб віднесено й найцікавішу постать свого часу — часу великих випробувань тих років для українців  – Петра Могилу.

Участь у конференції, присвяченій сторінкам життя видатного українця

Є постаті, про яких кажуть: він був людиною свого часу. Є ті , про кого зазначають: він випередив свій час. А тут ми можемо сказати: він відтворив свій час в своїй особі і біографії і, вплинувши на перебіг подій своїми діями,  змінив реальність і майбутнє для величезної кількості сучасників і наступних поколінь”.