agrarnii-fakultet-vzyav-uchast-u-mizhnarodnomu-forumi

Аграрний факультет взяв участь у Міжнародному форумі

Декан, завідувачі, викладачі та студенти Аграрного факультету взяли участь у Міжнародному форумі Політика – Бізнес – Наука – Освіта «Стале розведення великої рогатої худоби та виробництво молока в Україні за програмою проекту ERASMUS+ Стале тваринництво та благополуччя тварин (Sulawe).

Пріоритетним питанням на міжнародному форумі було висвітлення сталого розвитку тваринництва та благополуччя тварин, які є важливими для розуміння тенденцій сьогодення та майбутнього.

Перший заступник міністра Міністерства аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький виступив із привітальною промовою, охарактеризував стан сільського господарства України і наголосив на концепції впровадження в умовах тваринництва України усього комплексу заходів по налагодженню добробуту тварин на виробництві.

Аграрний факультет взяв участь у Міжнародному форумі

Керівник проєкту SULAWE, професор Університету Нюртінген-Гайслінген, (Німеччина) Генріх Шюле у своєму привітальному слові охарактеризував результати роботи проекту SULAWE і наголосив на впровадженні результатів проєкту в освітній процес магістерських освітніх програм спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва».

З вітальним словом виступив в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького Іван Парубчак.

Аграрний факультет взяв участь у Міжнародному форумі

Професор Національного науково-дослідного інституту сільського господарства, продовольства та навколишнього середовища (INRAE) (Франція) Жан-Луї Пейро розкрив шляхи вирішення актуальних проблем тваринництва і перспективи поширення принципів благополуччя тварин та сталого виробництва молока в Україні.

Аграрний факультет взяв участь у Міжнародному форумі

Доктор наук Вагенінгенського університету (Нідерланди) Абеле Куйперс, охарактеризував основні тенденції сталого розвитку тваринництва та благополуччя тварин в Європейському Союзі.

Професор університету м. Любляна (Словенія) Франсі Бут (екс-міністр сільського господарства) Еміль Ерявец охарактеризував процес переходу і трансформації політики, основні виклики на шляху до членства в ЄС. Він поділився вдалим досвідом республіки Словенії.

Аграрний факультет взяв участь у Міжнародному форумі

Комерційний директор підприємства «Чуб Агро Концепт», кандидат сільськогосподарських наук Олег Чуб наголосив на тісній співпраці бізнеса і університетів.

У рамках форуму відбулися цікаві пленарні та спеціалізовані сесії, а також панельна дискусія.