Гостьова лекція від фахівця-практика у галузі автомобільного транспорту

Здобувачі вищої освіти кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин спеціальності 274 Автомобільний транспорт (викладач – кандидат технічних наук, доцент Євген Медведєв) відвідали лекцію із залученням  головної спеціалістки Відділу державного нагляду (контролю) у м. Києві Державної служби України з безпеки на транспорті Антоніни Рязанцевої.

Пані Антоніна розповіла ознайомила студентів із особливостями функціонування мережі автоматичних габаритно-вагових комплексів (ГВК), які дають змогу вимірювати вагу транспортних засобів у русі (система Weight in Motion), особливостями системи онлайн-бронювання місця в черзі для перетину кордону для міжнародних вантажних перевізників (є-Черга) та Е-ТТН.

Студенти долучилися до дискусії та скористалися можливістю поспілкуватися з фахівцем-практиком у галузі автомобільного транспорту.

Гостьова лекція від фахівця-практика у галузі автомобільного транспорту