Підписання угод про співпрацю між СНУ ім. В. Даля й WEA LTD та Ниським університетом

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля офіційно оформив кооперацію із двома новими міжнародними партнерами.

22 листопада 2023 р. було підписано угоду про співпрацю між СНУ ім. В. Даля і тренінговим центром WEA LTD (Дублін, Ірландія). Катажина Сикора, директор із налагодження партнерства, підтвердила готовність WEA LTD бути партнером нашого університету в проєктах Erasmus+ Key Action 2. Наразі розпочинається спільна підготовка до участі в міжнародних обмінах.

24 листопада 2023 р. відбулося підписання угоди про співпрацю між СНУ ім. В. Даля й Ниським університетом (Сербія).  Ректор університету, проф. Драган Антич висловив надію на подальшу плідну співпрацю з нашим університетом у галузі технічних наук. Співробітники університетів обговорюють цікаві для обох сторін дослідження й конкурси.

Підписання угод сприятиме успішній розбудові міжнародного партнерства СНУ ім. В. Даля при виконанні проєктів та міжнародним обмінам.