Лекція від успішного випускника для майбутніх спеціалістів у галузі автомобільного транспорту

Керівник проєкту моделювання пасажирського сполучення Департаменту стратегії та трансформації АТ «Укрзалізниця» Костянтин Карпенко провів лекцію для студентів спеціальності 274 Автомобільний транспорт на тему «Поштова логістика» в рамках дисципліни «Логістика» (викладач – кандидат технічних наук, доцент Євген Медведєв).

Лекція була насичена прикладами, зокрема Костянтин розповів про особливості побудови логістики на рівні стратегічного, тактичного та оперативного планування. Фахівець звернув увагу на особливості фахових компетентностей випускників для подальшого успішного працевлаштування.

Студенти кафедри приєднались до дискусії та особисто поспілкуватися з фахівцем-практиком на тему логістики автомобільного транспорту.

Костянтин є випускником Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та аспірантом кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин Факультету транспорту і будівництва.

Загальний досвід Костянтина у логістиці складає понад 14 років. Свій професійний шлях він розпочав з диспетчера служби постачання, працював начальником відділу транспортування, керівником служби доставки та начальником відділу планування транспортної логістики «Нової Пошти», начальником управління транспортної логістики «Укрпошти».