Студент пройшов стажування в рамках проєкту Німецької Служби академічних обмінів

Артем Попадченко, студент 6-го курсу СО магістр зі спеціальності 211 Ветеринарна медицина Аграрного факультету пройшов навчання за програмою інтегрованого курсу «Мікроби, віруси та інфекції», отримав високий бал за всіма розділами і став стипендіатом програми.

Навчання відбулося в рамках проєкту Німецької Служби академічних обмінів (DAAD), яка надала грант команді викладачів та науковців з України та Німеччини для проведення онлайн курсів студентам біологічних спеціальностей.

Керівником проєкту є професор Ольга Гаращук, директор Інституту фізіології Тюбінгенського університету (Німеччина). Співкерівник з української сторони – професор Володимир Лущак, завідувач кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаник (м. Івано-Франківськ).