Відбувся перший етап міжнародного стажування з проєктної діяльності в ЗВО

Десять науковців СНУ ім. В. Даля успішно пройшли міжнародне стажування «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД» (Польща – Україна, 04 листопада – 10 грудня 2023р., 180 год., 6 кредитів).

В результаті стажування учасники опанували дванадцять пунктів написання проєктної заявки та підготовили командний проєкт “Цифровий правничий офіс юридичної клініки”.

Відбувся перший етап міжнародного стажування з проєктної діяльності в ЗВО

У стажуванні взяли участь представники Юридичного факультету: Михайло Антоненко, Любов Котова, Григорій Гриценко, Галина Капліна, Борис Розовський (кафедра правознавства), Галина Денисенко, Олександр Мезеря,  аспірантка спеціальності 081 Право Христина Петросян (кафедра конституційного права), а також Факультету Інженерії: Галина Ріпка та Євген Мазнєв (кафедра технологій легкої промисловості).

Відбувся перший етап міжнародного стажування з проєктної діяльності в ЗВО

Учасники отримали сертифікати, подякували організаторам за якісну організацію стажування, неоціненний теоретичний та практичний досвід та спільну командну роботу.

Наступний етап –  впровадження проєкту.