Готуємося до реінтеграції молоді після деокупації

Студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у дискусії з проблем реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій, яку організував Центр громадянської просвіти «Альменда».

Діяльність ЦГП «Альменда» зосереджена, серед іншого, на захисті культурних і соціальних прав вразливих груп (мешканців окупованих територій та ВПО). Спікер заходу Валентина Потапова, керівниця напрямку національної адвокації в сфері освіти, розповіла студентам про рівень мілітаризації та знищення української ідентичності Росією на окупованих територіях. Студенти, які здебільшого є вихідцями з тимчасово окупованих територій, взяли активну участь в обговоренні питань реінтеграції молоді після деокупації. Детальніше про захід можна прочитати на сторінці організації у Фейсбук.

Готуємося до реінтеграції молоді після деокупації

У заході взяли участь студенти кафедр іноземної філології та перекладу, журналістики і українознавчих студій, психології та соціології разом з деканом Факультету гуманітарних та соціальних наук Світланою Кузьміною та завідувачкою кафедри іноземної філології та перекладу Ольгою Семенець.

Готуємося до реінтеграції молоді після деокупації

Учасники подякували організаторам заходу за можливість долучитися до такої важливої справи, за цікавий та інформативний захід, за приязну і товариську атмосферу.