Досліджуємо вимір ролі громадського сектору в розвитку української держави

Олена Карчевська, доцентка кафедри політологічних та культурологічних студій Юридичного факультету СНУ ім. В Даля відвідала відкриту лекцію Тетяни Бєльскої «Глобальне громадянське суспільство: сутність, генеза та вплив на державну політику України».

Тетяна Бєльска – докторка наук з державного управління, професорка, професорка кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Модерував розмову Костянтин Ладуренко – незалежний дослідник Української школи архетипіки.

Олена Карчевська долучилася до розмови щодо виміру ролі громадського сектору нашої країни та значущості його потенціалу в різних сферах.

Досліджуємо вимір ролі громадського сектору в розвитку української держави

Науковці політологічної школи СНУ ім. В. Даля тривалий час досліджують проблеми розвитку та інституціоналізації громадянського суспільства, тому дискусія вийшла жвавою та цікавою. За темою лекції  видана монографія, яка буде корисна тим, хто цікавиться питаннями розвитку української держави, чинниками її перемоги у війні з РФ та стабілізаційною роллю громадянського суспільства у повоєнній відбудові.