Вивчаємо існуючі в Wi-Fi мережах загрози

Здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри інформаційних технологій та програмування взяли участь у семінарі “Тестування та безпека Wi-Fi мереж”, який був організований в рамках участі кафедри в проєкті “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”.

Вивчаємо існуючі в Wi-Fi мережах загрози

Протягом години учасники ознайомилися з переліком існуючих загроз в Wi-Fi мережах, а також способами протидії ним. Особливу увагу було приділено програмному забезпеченню запобігання витоку даних в Wi-Fi мережах, а також особливостям переходу на стандарт WPA3 та роботі в діапазоні 6 GHz.

Вивчаємо існуючі в Wi-Fi мережах загрози

Здобувачі вищої освіти ознайомилися з практичними кейсами безпечного застосування мереж бездротового зв’язку в інформаційних системах різноманітного прикладного застосування.