Вивчаємо досвід розвитку міської інфраструктури

Викладачі СНУ ім. В. Даля (проф. Татарченко Г.О., доц. Кравченко І.В., доц. Мєдвєдєв Є.П.) взяли участь у роботі International Conference on Urban Infrastructure Sustainable Development and Renovation (MistoBud-2023), що відбулася на базі O.M. Beketov National University of Urban Economy in Kharkiv.

Тематика конференції МістоБуд-2023 мала на меті об’єднати провідних академічних науковців, дослідників та зацікавлених сторін із широкого кола галузей для обміну досвідом, найкращими практиками та результатами досліджень щодо всіх аспектів та інновацій у сфері сталого розвитку міської інфраструктури та реновацій.

Із доповіддю виступила завідувачка кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування Галина Татарченко – «Capabilities for Planning and Managing Normalization Processes in Urban Airspace Areas».

Вивчаємо досвід розвитку міської інфраструктури

Конференція була представлена такими технічними сесіями:

• Architecture, Design and Urban Planning
  • Urban Construction Development Economic Support