Публічне обговорення проєкту нової Стратегії розвитку університету

Шановні колеги!

Протягом найближчого часу буде відбуватися публічне обговорення проєкту нової Стратегії розвитку університету, який підготовлено за підтримки Проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності та підтримка громад» (REDU), що фінансується Європейським Союзом.

Проєкт підготовлений за результатами роботи стратегічних груп за ключовими напрямами протягом 2023 року.

Обговорення Стратегії триватиме до 15 березня як на запланованих фокус-групах, так і на інших заходах.

У графіку є посилання на попередню реєстрацію та посилання на онлайн зустрічі. Просимо звернути увагу, що передбачаються фокус-групи у різний час для різних груп учасників, можна реєструватися на відповідні зустрічі.

Будь-які конструктивні пропозиції, коментарі, зауваження просимо надсилати зручним для Вас способом до 15.03.24 на пошту: galgash@snu.edu.ua  Можливо також надавати коментарі у файлі за посиланням, наведеним вище.