Нові професійні партнерства задля розвитку менеджменту СНУ ім. В. Даля

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля розвиває мережу професійного партнерства. Нещодавно відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між університетом і громадською організацією «Професійна мережа менеджерів освіти і науки» (PNRM).

Сторони домовилися про обмін інформацією, проведення наукових заходів, реалізацію проєктів, розвиток мережі співробітництва, репрезентацію спільних досягнень у міжнародному просторі.

Нові професійні партнерства задля розвитку менеджменту СНУ ім. В. Даля
СНУ ім. В. Даля розвиває мережу професійного партнерства

Основні напрямки співпраці СНУ ім. В. Даля та PNRM зорієнтовані на розвиток особистих компетенцій менеджерів освіти і науки, розгалуження мережі партнерства з закордонними університетами, підтримка досліджень з менеджменту вищої освіти і науки, інноваційних процесів і трансферу технологій. Особливий пріоритет для університету, як двічі переміщеного навчального закладу, – менеджмент переміщених університетів.

Менеджери СНУ ім. В. Даля беруть активну участь у діяльності PNRM, долучаючись до спільних заходів і проєктів цієї організації.