Пам’ятаємо подвиг героїв Небесної Сотні

Пам’яті героїв Небесної Сотні, які віддали життя за вільну Україну, була присвячена виховна година для студентів 1-го курсу кафедри журналістики та українознавчих студій. Тільки вивчаючи історію своєї країни, молодь має змогу правильно побудувати її майбутнє.

На першому занятті з Історії української журналістики викладачка Станіслава Зайцева розповіла студентам про драматичні події Революції Гідності та познайомила їх з героями Небесної Сотні, які проявили громадянську мужність і патріотизм у героїчному відстоюванні конституційних засад демократії, прав і свобод людини.

Революція Гідності стала переломним моментом в сучасній історії України і показала, що українці будуть діяти, а не мовчати, коли влада їх не дослухається.

«Небесна Сотня» – прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції гідності) в грудні 2013 – лютому 2014.