Науковиця представила свої проєкти на заході в Турині

Марія Щербина, яка є доценткою кафедри політологічних та культурологічних студій Юридичного факультету взяла участь у заході JTWIA research fellow (PoliTo).

Just The Woman I am (Жінка, якою я є) – JTWIA – це захід, який з 2014 року збирає кошти на університетські дослідження в галузі жіночих прав, здоров’я і боротьби з раком, пропагує профілактику, правильний спосіб життя, інклюзивність і гендерну рівність.

JTWIA проходить в перший тиждень березня. Водночас із презентаціями проєктів відбувається відкритий для всіх 5-кілометровий благодійний забіг. І цього року з 1 по 3 березня наукові організації та університети презентували свої проєкти просто неба, прямо на площі Сан Карло в Турині.

Науковиця представила свої проєкти на заході в Турині

Проєкти Марії Щербини присвячені STEM Gap та архетипу особи, який згідно з уявленнями реальних науковців та науковиць може бути ідеальним екземпляром людини, що займається науковою діяльністю.