Студентів СНУ ім. В. Даля запрошують на навчання в освітньому проєкті

Третій сезон освітнього проєкту Open Agro University стартує вже 12 березня.

Студентів СНУ ім. В. Даля запрошують на навчання в освітньому проєкті

У здобувачів вищої освіти є можливість зареєструватися на навчання за спеціальностями:

•  інженер-технолог олії
  •  інженер-механік заводу
  •  енергетик
  •  інженер КВПтаА

Кожен 4-й молодий спеціаліст після навчання в освітньому проєкті зараз успішно будує кар’єру в Kernel. Наразі запрошуються амбітні студенти 3-5-го курсів та випускники українських вишів останніх 3 років, які хочуть розвиватися в агропромисловості разом із лідерами індустрії.

Минулі два сезони відзначалися такими показниками:
• 500 студентів, із яких 207 стали випускниками
• 7 вузькопрофільних спеціальностей, понад 280 годин теорії та 300 годин виробничої практики
• 160 викладачів з унікальною експертизою, серед яких ТОП-менеджери Kernel

Open Agro University – це інноваційний освітній проєкт, спрямований на навчання майбутніх фахівців у галузі сільського господарства та сучасного виробництва. Минулого року проєкт відзначили у престижній номінації “Best Advance in Unique Learning Technology”.

Подати заявку можна за посиланням – https://oau.kernel.ua/