Лекція про динамічні процеси в складних мережах

Викладачі та здобувачі вищої освіти Факультету інформаційних технологій та електроніки приєднались до онлайн лекції професора фізики конденсованих середовищ, дослідника у галузі складних систем Університету Барселони Albert Diaz-Guilera – «Dynamics on complex networks», яка відбувалась на онлайн-платформі Ukraine Global Faculty.

Лекція була присвячена вивченню динамічних процесів, що відбуваються в складних мережах. Слухачі дізналися про поширення хвороб, дифузію інформації та динаміку формування громадської думки серед інших явищ.

На лекції було розглянуто математичні моделі розповсюдження цих процесів, а також обчислювальні методи їх моделювання та аналізу. Лекція розширила розуміння учасниками та учасницями того, як працюють динамічні процеси в складних мережах, що дозволить в подальшому застосовувати ці знання в реальних ситуаціях.