Спільний проєкт з Гаазьким університетом прикладних наук

Відбулася перша зустріч за проєктом COIL “Сексуальне та гендерно зумовлене насильство під час конфлікту: розуміння цих злочинів і того, як гендерні упередження негативно впливають на їхнє розслідування та переслідування”.

Проєкт реалізується Гаазьким університетом прикладних наук та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля за участі професорки Гаазького університету Christine Tremblay та професорок СНУ ім. В. Даля Любові Котової, Галини Татаренко, Олени Арсентьєвої.

Проєкт передбачає спільну роботу студентів ви викладачів обох закладів освіти у сфері розуміння прав людини та їх захисту під час збройного конфлікту, гендерних упереджень та стигматизації гендерно зумовленого насильства під час конфлікту тощо. Проєкт триватиме три місяці і містить  різноманітні заходи – гостьові лекції, зустрічі наставників,  групові завдання тощо.