Стартував другий тренінг «Teaching Success»

Навчання викладачів Університету та коледжів за програмою «TEACHING SUCCESS» (TS) розпочалось і триватиме по 4 червня.

Навчання проходитиме для викладачів Університету і його підрозділів: Старобільського фахового коледжу, Донбаського аграрного фахового коледжуДонецького фахового коледжу.

«Ми навчаємо завдяки творчості, різним підходам бути стійкими до викликів. Ми навчаємо  опановувати форми, методи, інструменти роботи через творчість, допомагаємо тим, хто хоче професійно розвиватись», – розповіла Лілія Мартинець, тренерка, деканеса Аграрного факультету, д.пед.н., професорка, яка впродовж останніх чотирьох років проводить навчання серед педагогічних і науково-педагогічних працівників освітніх установ.

Зазначимо, що це вже другий тренінг «Teaching Success», що проводиться у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.