Співпраця СНУ ім. В. Даля та національної мережі аптек

Відбулась онлайн-зустріч студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» з представниками мережі аптек Мед-сервіс на Факультеті здоров’я людини.

Менеджер з навчання персоналу Олена Малаховська та регіональний менеджер по персоналу Ольга Ванжула провели презентацію компанії, розповіли про можливості стажування та працевлаштування у мережі Мед-сервіс, відповіли на запитання, що є актуальними для студентів: наявність гнучких графіків для студентів денної форми навчання, оплата праці, можливості подальшого навчання та кар’єрного зростання.

Співпраця СНУ ім. В. Даля та національної мережі аптек

Декан Факультету здоров’я людини, професор Вадим Тарасов та завідувачка кафедри фармації, виробництва та технологій, доцентка Ольга Захарова обговорили з представниками аптечної мережі Мед-сервіс можливості подальшої співпраці.