Викладати мову престижно

Відбулася звітна конференція з педагогічної практики здобувачів вищої освіти 3-го та 4-го курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 014.01 «Середня освіта (українська мова і література)» кафедри журналістики та українознавчих студій.

Студенти поділилися враженнями щодо роботи в школі, презентували свій досвід роботи у вигляді відеопрезентацій, обмінялися порадами вчителів-наставників.

Студенти проходили практику переважно у школах Луганської області, які працюють в онлайн-форматі, і мали можливість відпрацювати навички дистанційної взаємодії з учнями, розробки та проведення уроків з української мови та літератури, виховного заходу.

Учасники конференції дійшли висновку, що бути вчителем української мови та літератури цікаво та престижно.