Забіги на потреби ЗСУ

Студент кафедри психології та соціології СНУ ім. В. Даля Андрій Ігнатенко (група ПС-236зм, Факультет здоров’я людини) став переможцем на дистанції 5 кілометрів у заході від Run Ukraine Київський півмарафон Незламності 2024.

Забіги на потреби ЗСУ

Також на території Експоцентру «ВДНГ» відбулися забіги на дистанціях 10 км, Миля Незламності, дитячі старти та змагання зі скандинавської ходьби.

Run Ukraine продовжує організовувати бігові старти, щоб надати можливість учасникам та учасницям підтримати себе ментально, адже біг – універсальний та дієвий інструмент, який допомагає зберігати психологічну рівновагу та тримати себе у формі в цей важкий час.

Забіги на потреби ЗСУ

Разом з цим захід мав на меті допомогу ЗСУ – 50% від прибутку з забігу було передано організаторами на потреби 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

Забіги на потреби ЗСУ

Вітаємо Андрія Ігнатенка з перемогою!