Студентам – фахово про колір

Старша викладачка кафедри технологій легкої промисловості СНУ ім. В. Даля Ольга Тєлушкіна провела відкриту онлайн лекцію на тему «Властивості кольору» для студентів освітньої програми «Дизайн-технології, конструювання та сучасне оздоблення виробів легкої промисловості» з курсу дисципліни «Художня графіка та кольорознавство».

Лекцію також відвідали студенти 3-го і 4-го курсів Київського фахового коледжу прикладних наук спеціальностей 182 «Технології легкої промисловості» та 022 «Дизайн».

Під час лекції слухачі дізналися про фізичні властивості кольору, особливості різних видів змішування фарб та способи отримання чистих спектральних кольорів. Також спікерка акцентовала увагу на необхідності вивчення психологічного та фізіологічного впливу кольору на людину з огляду на наукові дослідження.

Наприкінці зустрічі слухачі ставили запитання та дякували за цікаву лекцію.