Співпраця з Монтеррейським університетом Мексики

Кафедра іноземної філології та перекладу СНУ ім. В. Даля та Монтеррейський університет Мексики (UNIVERSIDAD DE MONTERREY) підписали договір про співпрацю.

Співпраця з Монтеррейським університетом Мексики

Монтерейський університет – приватний вищий навчальний заклад (штат Мехіко, Мексика), який має національну акредитацію Федерації мексиканських приватних вищих навчальних закладів (FIMPES) та міжнародну акредитацію Комісії з коледжів Південної асоціації шкіл (SACSCOC) та входить до числа кращих університетів за міжнародним рейтингом QS Top 50 Under 50.

Співпраця з Монтеррейським університетом Мексики

Реалізація співпраці передбачає міжнародну академічну мобільність студентів та викладачів, взаємну участь у спільних онлайн-програмах та відео-конференціях як засобів посилення зусиль з інтернаціоналізації вдома у галузі гуманітарних та соціальних наук.