Звернення ректора СНУ ім. В. Даля

Дорогі далівці, студенти, колеги!

Вже дев’ятнадцять днів Україна тримає підлий удар, завданий Російською Федерацією! Дев’ятнадцять днів війни! Ворог обстрілює наші міста і села, застосовує заборонену зброю, руйнуючи школи, лікарні, дитячі садочки й житлові будинки. Сєвєродонецьк обстрілювали «градами»! Увесь світ розуміє масштаби цього злочину, обурений діями Росії і всіляко підтримує нашу країну. І ми вдячні всім за цю підтримку. Але перш за все ми вдячні нашим героям – нашим воїнам, всім, хто боронить зі зброєю в руках нашу землю!

Тож, дорогі друзі, зараз наша головна задача – вистояти в цьому протистоянні з жорстоким і підступним ворогом, кожному зробити на своєму місці все, що можливо, щоб зупинити цю навалу, відстояти нашу незалежність.

Дуже важливо допомагати один одному, підтримувати тих, хто цього потребує, підтримувати нашу армію.
Звертаюсь до студентів. Ми відновим освітній процес в дистанційній формі, а потім і в аудиторіях, як тільки обставини це дозволять. Для цього у нас є всі технічні можливості, адміністративна система університету в робочому стані, працює ректорат.

Я впевнена, ми все подолаємо, переможемо і відбудуємо університет, наше місто і нашу Україну!

Слава нашим збройним силам!
Слава Україні!