Далівці доторкнулися до історії Кам’янець-Подільського

На запрошення адміністрації Подільського державного аграрного університету, здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля відвідали екскурсію до наукової бібліотеки, що розміщена в історичній будівлі колишньої духовної семінарії.

15.03.2022 р. на запрошення адміністрації Подільського державного аграрно-технічного університету, зокрема директора Навчально-наукового центру перепідготовки і підвищення кваліфікації пана Павла Федірка, відвідали чудову натхненну екскурсію від директора наукової бібліотеки пана Артура Михайлика, який ознайомив студентів та викладачів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк, Луганська область), що наразі перемістився до м. Кам’янець-Подільського внаслідок військових дій, з історією університету, наукової бібліотеки, яка розташована в історичній будівлі колишньої духовної семінарії.

Щиро вдячні за можливість доторкнутися до історії міста та університету, які гостинно нас зустріли!