Східноукраїнський національний університет продовжує свою діяльність

Сьогодні 16 березня  відбулося чергове on-line засідання ректорату. Були присутні усі декани, проректори, інші члени ректорату.

Ректорка Ольга Поркуян ознайомила колег з питаннями, які були розглянуті напередодні на нараді Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України.

Надалі, з урахуванням рекомендацій МОН, розглядалися нагальні проблеми роботи університету.

Як найважливіше було розглянуто питання продовження евакуації студентів і співробітників з місць активних бойових дій, проблеми їх розміщення в м. Кам’янець-Подільський; взаємодія з волонтерською спільнотою.

Східноукраїнський національний університет продовжує свою діяльність

Обговорили проблеми, які виникають, і шляхи їх вирішення при організації навчального процесу в умовах військового стану. Зокрема можливість використання асинхронної дистанційної форми для тих студентів і викладачів, які не мають можливості стабільно дотримуватись розкладу. Також дискутували з питання закінчення навчання за бакалаврським рівнем. Завідувачі кафедр мають надати інформацію щодо можливості та готовності підготовки і захисту дипломних робіт. За результатами такого аналізу приймемо рішення щодо доцільності заміни їх кваліфікаційними іспитами.

Важливим залишається питання наповнення спеціального фонду університету, адже від цього залежить можливість оплати праці наших співробітників. Тож вирішено звернутись до всіх студентів, хто в змозі сплачувати за навчання, продовжувати це робити.

Навчання іноземних студентів – важлива складова надання освітніх послуг – також потребує прийняття нестандартних рішень, будемо їх приймати спільно з нашою бухгалтерією і відділом по роботі з іноземними студентами.

Були розглянуті також деякі інші питання діяльності університету.

Разом все подолаємо!

Віримо в перемогу!