Зустріч студентів та викладачів факультету економіки і управління СНУ ім. В. Даля

Відбулася зустріч студентів та викладачів факультету економіки і управління СНУ ім. В. Даля, які тимчасово переїхали до м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Навчальний процес було відновлено з 14 березня у дистанційній формі, проте ніщо не може замінити живе спілкування, особливо в такий складний для усіх нас час.

На зустрічі обговорювались важливі питання подальшої організації навчального процесу та позанавчальної діяльності. Її учасників було запрошено на cерію тренінгів щодо розвитку м’яких навичок у здобувачів вищої освіти різних спеціальностей (яку буде організовано керівником Центру розвитку soft skills доценткою кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу СНУ ім. В. Даля Наталією Ткаченко) та до участі в діяльності клубу «Політекономія» (під керівництвом д.е.н., доцентки кафедри економіки і підприємництва СНУ ім. В. Даля Олени Овєчкіної).