Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля, що перебувають зараз на Хмельниччині, взяли участь у закладанні нового яблуневого саду.

Найактивнішу участь в організації заходу взяли доцентка кафедри економіки і підприємництва СНУ ім. В. Даля Вікторія Вахлакова, провідний інженер кафедри машинобудування та прикладної механіки Олена Браславська, доцентка кафедри міжнародної економіки і туризму Дар’я Туленінова, доцент кафедри урбаністики та просторового планування Микола Білошицький. До речі, вони й самі активно долучилися до нього.

Студенти різних факультетів радо підтримують такі починання і з задоволенням взяли участь у цьому заході, усвідомлюючи його важливість для покращення довкілля.
- Завершення крос-культурного освітнього проєкту: СНУ ім. В. Даля (Україна) і Центральний університет технологій (Південна Африка)
- Науковці СНУ ім. В. Даля долучилися до міжнародної дискусії про сталий розвиток у фармації
- Вшанування героїв минулого і сучасності: Юридичний факультет провів зустріч для студентів Старобільського коледжу
- Професійна етика в медіа: досвід Норвегії
- Вшанування загиблих у Другій світовій війні 1939–1945 років під цьогорічним гаслом «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»