Далівка стала запрошеною дослідницею  Politecnico di Torino

Доцентка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності СНУ ім. В. Даля Марія Щербина стала запрошеною дослідницею (invited prof.) Політехнічного університету м. Турін (Італія).

Далівка стала запрошеною дослідницею  Politecnico di Torino
На фото: Марія Щербина з проф. Алессандрою Коломбеллі, відповідальною за дослідницьку групу. Проф. Алессандра Коломбеллі є директоркою Центру підприємництва та інновацій (EIC) та членкинею комітету технічної оцінки I3P інкубатора університету Туріну.

Її прийняла кафедра менеджменту та інженерії виробництва (DIGEP), зокрема наукова група з гендерних досліджень  за науковою темою «Аналіз впливу гендерної політики в університетському середовищі». Метою проєкту є аналіз впливу гендерної політики в вищій школі. Зокрема, проєкт зосереджується на причинах та наслідках низької участі жінок у дисциплінах STEM в університетах та гендерному розриві в академічній кар’єрі з метою визначення ефективної політики для досягнення гендерного балансу.

На фото: Марія Щербина біля головного корпусу  Politecnico di Torino