Співробітники СНУ ім. В. Даля, що працюють на локації у Дніпрі, відвідали оранжереї Ботанічного саду Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та побачили перші цвітіння, тропічні і субтропічні рослини. Екскурсію особисто провів директор Ботанічного саду Анатолій Кабар.

Проректор з правових питань та розвитку ДНУ ім. О. Гончара Герман Петер повідомив: «Організовуючи цей захід, ми хочемо дати свіжий ковток повітря, щоб хоч не надовго відволікти людей від подій, що відбуваються сьогодні в Україні».
Як відбувався захід, відтворили журналісти ТРК ДніпроTV
- СНУ ім. В. Даля представив власну модель стійкої освіти на міжнародному заході у Польщі
- СНУ ім. В. Даля представив досягнення у сфері VR-технологій на воркшопі ЮНЕСКО з етики штучного інтелекту
- Магістрантка СНУ ім. В. Даля опанувала травма-інформований підхід у психологічній практиці
- Правова грамотність як щит: у СНУ ім. В. Даля відбувся тренінг із правового захисту жінок
- Студенти СНУ ім. В. Даля здобули призове місце на міжнародному конкурсі з агроінженерії
