Далівці долучились до екологічної акції «Чисте місто»

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля, переміщеного до м. Кам’янець-Подільського Хмельницької області, у позанавчальний час взяли активну участь у прибиранні міського парку імені Небесної сотні.

Далівці долучились до екологічної акції «Чисте місто»

Завдяки цьому він набув презентабельного вигляду, що також, окрім позитивного впливу на навколишнє середовище, покращить настрій людей.

Зокрема, сумісна праця дуже позитивно впливає на згуртування колективу, формування особливого психологічного клімату в ньому.

Кажуть студенти:

«Ми зробили добру справу сьогодні. Для мене це дало можливість познайомитися із багатьма чудовими людьми. Думаю, буду і далі приходити на еко-акції, адже мені сподобалося».

«Під час проведення еко-акції мешканці міста підходили до нас й питали, що ми робимо, казали, це несправедливо, що одні люди смітять, а інші прибирають. Нашою метою є показати, що, виділивши один день на прибирання міста, його можна зробити чистим та красивим. Ми хочемо показати людям, що відпочивати набагато приємніше там, де прибрано».

Далівці долучились до екологічної акції «Чисте місто»

Далівці як завжди на практиці дотримуються правила, висловленого письменником Антуаном де Сент-Екзюпері:

“Прокинувся зранку, одягнувся – ретельно прибери свою планету”.