Кам’янець-Подільський «острів безпеки» для далівців

З початком збройної агресії проти України 24 лютого 2022 року, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля тимчасово евакуйовано з м. Сєвєродонецьк Луганської області до м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, який став для усіх тимчасовим «островом безпеки».

Кожен день й викладачі й здобувачі вищої освіти відчувають підтримку місцевих та обласних органів влади, громадських організацій, волонтерів. Серед них Кам’янець-Подільська міська рада, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної військової адміністрації, Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, керівництво закладів вищої освіти міста, благодійний фонд допомоги армії «Повернись живим», волонтерський центр «Розмай», волонтерський центр, що розташований у Будинку культури, та багато інших волонтерських центрів міста та області. Завдяки всебічній допомозі викладачі та здобувачі вищої освіти розмістились у гуртожитках Подільського державного університету (м. Кам’янець-Подільський), отримали постіль, подушки, засоби особистої гігієни, побутову хімію тощо. Йде активне підключення усіх бажаючих до мережі інтернет. З 14 березня було у дистанційному форматі відновлено навчальний процес.

Здобувачі вищої освіти, які вже знаходяться у м. Кам’янець-Подільський, всебічно включаються у допомогу волонтерам міста. Завдяки представникам Підліткових клубів міста здобувачі мають змогу займатись спортом, ознайомились із спортивними майданчиками, спортивними гуртками тощо. Уся велика родина Далівського університету допомагає, як і завжди, один одному у цей непростий для усіх період.


Один коментар до “Кам’янець-Подільський «острів безпеки» для далівців”

  1. […] повідомлялося раніше, Хмельниччина гостинно прийняла у себе СНУ ім. В. Даля, […]

Коментарі закриті.