Обговорили правові засоби забезпечення та захисту прав людини на всеукраїнській науково-практичній конференції

19 травня на юридичному факультеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Правові засоби забезпечення та захисту прав людини: вітчизняний та зарубіжний досвід”, організаторами якої виступили юридичний факультет СНУ ім. В. Даля, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м.Харків/, Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин ЛОДА.

Щиро вдячні кожному учаснику, серед яких були представники Кафедра трудового права та права соціального забезпечення КНУ, Донецький державний університет внутрішніх справ, Маріупольського державного університету,  НДІ приватного  права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, адвокати, представники суддівського корпусу, Національної поліції та міжнародних організацій за привітання з нагоди 30-річчя факультету, плідну наукову дискусію, жваве спілкування, підтримку та натхнення!

Разом до Перемоги! Слава Україні!