Далівці провели міжнародну науково-практичну конференцію

20 травня 2022 року на Факультеті міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція  «Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація». У заході взяли участь більш ніж 60 учасників з різних куточків України та інших країн світу.

Цього року до традиційних тематичних напрямків  конференції було додано два нових, а саме: «Виховання духовності: методологія, теорія, практика» та «Взаємодія університетів і суспільства: теоретичні основи, передовий досвід», завдяки приєднанню нових співорганізаторів – Інституту вищої освіти НАПН України та Науково-дослідного інституту духовного розвитку людини СНУ ім. В. Даля.

Далівці провели міжнародну науково-практичну конференцію

Під час пленарного засідання було обговорено актуальні для сучасного стану України питання духовної, економічної, міжнародної безпеки та гуманітарної підтримки як країни взагалі, так і вищої освіти зокрема. Провідними спікерами, що взяли участь у відкритті конференції, стали Олексій Целіщев, д.т.н., проф., проректор з наукової роботи СНУ ім. В. Даля, Олена Козьменко, д.пед.н., доц., декан факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля, Юлле Муст, експерт-радник RRI, Рада освіти та молоді (Естонія), Лукаш Донай, д-р хаб., проф. УАМ, факультет політології та журналістики, кафедра Міжнародні відносини, Університет Адама Міцкевича (Польща), Володимир Ковтунець,  к.ф.-м.н., заступник  голови  Національного  агентства кваліфікацій, Наталія Шофолова,  к.е.н.,  доц.,  старший  науковий  співробітник  відділу взаємодії університетів і суспільства, Інститут вищої освіти НАПН України, Галина Шевченко,  дійсний  член (академік)  НАПН  України,  д.пед.н.,  проф., завідувачка кафедри педагогіки СНУ ім. В. Даля, завідувачі кафедр та інші представники факультету міжнародних відносин. Модератом заходу стала Альона Бовт, к.пед.н., доцент кафедри германо-романської філології та перекладу СНУ ім. В. Даля.

Далівці провели міжнародну науково-практичну конференцію

Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжили свої дискусії за тематичними панелями. Підсумками конференції стало налагодження міжнародних зв’язків та отримання корисних для майбутньої співпраці можливостей, якими можна скористатися за наступними посиланнями:

Далівці провели міжнародну науково-практичну конференцію

Zoom webinar on topic “European Higher Education Programmes and measures in support of Ukraine” will be held already on 3rd June at 11-12. Registration: https://eu01web.zoom.us/webinar/register/WN_JDxwDPnkSWuMFVx7irxDDA

Далівці провели міжнародну науково-практичну конференцію

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та висловлені слова підтримки!