30 років – 30 молодих садженців на честь Дня народження Юридичного факультету

Тридцять дерев були висаджені по містах і селах рідної України – усюди, де живуть або наразі тимчасово перебувають випускники і друзі Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля. Захід відбувся до ювілейного Дня народження факультету.

30 років – 30 молодих садженців на честь Дня народження Юридичного факультету

У планах було створення алеї з 30 дерев у рідному Сєвєродонецьку. Але сьогодні майбутні дерева з’явилися в інших, більш безпечних українських містах, в тому числі й у Кам’янець-Подільському.

30 років – 30 молодих садженців на честь Дня народження Юридичного факультету

Далівці на знак вдячності місту, яке прихистило переміщений університет, висадили саджанці у символічному, пам’ятному для кам’янчан, місці – Сквері Васильєва, який названо іменем генерал-майора інтендантської служби Сергія Васильєва, який загинув 24 квітня 1944 року під час нальоту ворожої авіації на штаб 38-ї армії. Є у сквері й інші пам’ятні знаки: «Політичним в’язням німецько-фашистських таборів» і жертвам Голодомору 1932-1933 років.

30 років – 30 молодих садженців на честь Дня народження Юридичного факультету

Мета ж сьогоднішньої акції – нагадати про незламних, непереможних, згуртованих далівців, які втретє в історії університету відновлюють і відроджують рідну alma mater. А ще – привітати з 30-річчям Юридичний факультет університету усіх, хто був і є причетним до його створення і розвитку.

«Ми пишаємось нашим юридичним факультетом, – наголосив учасник акції, перший проректор СНУ ім. В. Даля Дмитро Марченко, – пишаємось нашими студентами, викладачами. Наш Юридичний факультет пропонує широкий перелік освітніх програм в галузі юриспруденції, історичних наук, культурології, філософії, широкий перелік освітніх дисциплін, освітніх компонентів з різних юридичних спеціальностей з кримінального і господарського права, готує фахівців в галузі юриспруденції за широким переліком професійних компетентностей, які можуть працювати в суді,  прокуратурі, адвокатурі, слідчих органах. Пишаємось також нашою юридичною школою, яка підготувала багато знаних дослідників в Україні і за кордоном, які внесли значний вклад в юридичну освіту. І оці дерева, які ми сьогодні висаджуємо і які будуть рости сотні років, – це символ того, що нас об’єднує бажання зробити внесок у перемогу України, розвиток її освітньої галузі, щоб наша країна процвітала і жила як демократична, сучасна держава».

SOS: ВИСАДИЛИ ДЕРЕВА НА ЗНАК ВДЯЧНОСТІ ЗА ПРИХИСТОК