Нові епізоди археологічної практики

Триває практика студентів кафедри історії та археології СНУ ім. В. Даля, насичена різноматнітими подіями.

Відбулись прибирання в «Козацькій залі» заповідника, презентація результатів археологічних досліджень замку Ракочі від Сергія Стопенчука за запрошенням директора історико-культурного заповідника «Межибіж», знайомство з науковою бібліотекою заповідника, і, звісно, робота у камеральній лабораторії, розташованій у так званій «Офіцерській вежі» XVIII cт., побудованій на бастеї  XVI ст.

Нові епізоди археологічної практики

Встигли попрацювати й на нижньому ярусі «Круглої башти» (XIV-XV ст.), заглибленому від сучасної поверхні на 8 метрів.

Дуже приємно те, що у складі експедиції цьогоріч беруть участь не тільки студенти спеціальності 032 «Історія та археологія», але й слухач секції «Археологія» Луганської Малої академії наук Павло Романов та батько студента 1 курсу Микити Карташова Олег Іванович.