У СНУ ім. В. Даля заплановано викладання нового вибіркового курсу з громадянської освіти

Новий вибірковий курс з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» заплановано викладати у СНУ ім. В. Даля з наступного року.

Даний курс розроблено Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії, та  спрямовано на  надання студентам знань, навичок й розвиток їх ставлення та поведінки, яка дає їм можливість здійснювати і захищати свої демократичні права та обов’язки в суспільстві, цінувати різноманітність і відігравати активну роль у демократичному житті.

До навчання на тренінгу з інтерактивних методик викладання даного курсу активно та з інтересом долучилися завідувачка кафедри конституційного права, доцентка Галина Татаренко та керівниця Центру розвитку soft skills, доцентка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Наталія Ткаченко, для якої даний курс представляє особливий інтерес, адже інтерактивні методики навчання, спрямовані на розвиток компетентностей студентів, будуть використані не лише у викладанні курсу з громадянської освіти, а й у роботі Центру при проведенні навчальних тренінгів зі студентами з формування м’яких навичок. 

Вітаємо Галину Татаренко та Наталію Ткаченко з отриманням Сертифікатів про проходження I частини онлайн-тренінгу! Попереду ще навчання у форматі офлайн влітку та вивчення II частини даного курсу.


✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!