Успішна участь студента СНУ ім. В. Даля у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Здобувач вищої освіти 4-го курсу кафедри електричної інженерії СНУ ім.  В. Даля Станіслав Ільчішин взяв участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини та апарати».

Його було проведено на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році” № 1179 від 05.11.2021 р.

Студент презентував наукову роботу на тему «Ферозондовий магнітометр з однополярним імпульсним збудженням» (науковий керівник – к.т.н., доц. Шевченко Олександр Іванович.).

За результатами попереднього рецензування захисту конкурсної роботи та голосування галузевої конкурсної комісії Станіслав Ільчішин отримав диплом ІІІ ступеня.

Колектив кафедри привітав Станіслава та його наукового керівника та побажав успіхів і натхнення у подальшій науковій роботі.