Науковці СНУ ім. В. Даля представили Україну на науковому семінарі в рамках проекту “Horizont-2020”

Викладачі та співробітники СНУ ім. В. Даля представили Україну на науковому семінарі з оцінки впливу інтегрованих (IS) та інноваційних елементів (IE), які впливають на стратегію сталого розвитку міста та є найважливішим компонентом для розробки та реалізації проекту розумного міста.

Захід відбувся в рамках проекту “Horizont-2020” у м. Турку (Фінляндія).

Викладачі та співробітники кафедри комп’ютерних наук та інженерії й кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування разом з учасниками країн Європейського Союзу докладно обговорили структуру, методологічні підходи при отриманні результатів, які дозволять провести чітку та порівнянну оцінку стійкості міст та розумності проектів та міст.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!