Інновації і проблеми транспорту обговорили на міжнародній науково-практичній конференції

Кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті присвятила своєму 15-річчю XIV Міжнародну науково-практичну конференцію «Глобалізація наукового і освітнього простору. Інновації транспорту. Проблеми, досвід, перспективи».

Конференція проходила  під егідою регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» і Східного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Луганській області виключно у дистанційному форматі із використанням сервісу Google Meet і стала  головною щорічною подією для кафедри і партнерів.

В роботі 5 секційних засідань конференції взяли участь представники 33 освітянських і наукових вітчизняних і закордонних установ із 30 доповідями, присвяченими питанням сучасного стану та перспективам розвитку транспорту. Основним лейтмотивом зустрічі стало обговорення проблеми кадрового голоду на ринку праці та необхідності підготовки високоякісних фахівців.

Всі представники бізнесу, основні стейкхолдери університету, надали своє бачення, яким має бути випускник-майбутній професіонал в сфері залізничного та автомобільного транспорту.