Школярі з Луганщини отримали сертифікати Посольства США

Відбулася онлайн-церемонія вручення сертифікатів Посольства США, що засвідчують успішне проходження учнями дворічної програми малих стипендій з вивчення англійської мови Access у Сєвєродонецьку.

Програма, яка призначена для дітей з малозабезпечених і соціально вразливих родин, сімей переселенців, учасників бойових дій, дітей з інвалідністю, реалізується за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом США.

Школярі з Луганщини отримали сертифікати Посольства США

Програму реалізовували на базі СНУ ім. В. Даля доцентки кафедри германо-романської філології та перекладу факультету міжнародних відносин Ірина Афоніна і Альона Бовт.

Школярі з Луганщини отримали сертифікати Посольства США

На церемонії були присутні аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні Лотті Бейкер, його помічниця Лілія Шило, директор організації Project Harmony, Inc. в Україні Андрій Гайдамашко, начальник відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В. Даля і координатор програми Access в Сєвєродонецьку Олена Середіна, спеціаліст з викладання англійської мови Тіффані Тіллман, батьки учнів.

Школярі з Луганщини отримали сертифікати Посольства США

Гості привітали випускників програми з успішним завершенням навчання попри всі труднощі і негаразди, а випускники залюбки поділилися своїми враженнями, а також планами. До речі, усього мережа випускників Access налічує 531 тисячу молодих людей, з яких 150 тисяч – в Україні.

Школярі з Луганщини отримали сертифікати Посольства США

Пишаємось, що ще одна група талановитої, креативної, активної і ініціативної молоді Луганщини поповнила лави випускників програми!