Лондонський університет Роял Холлоуей і СНУ ім. В. Даля підписали Меморандум про взаєморозуміння

Лондонський університет Роял Холлоуей підписав Меморандум про взаєморозуміння зі Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля у відповідь на війну в Україні. Підписаний документ об’єднує  два заклади на наступні п’ять років.

Меморандум є частиною партнерської ініціативи Twin for Hope міжнародних університетів Великобританії (UUKi) для обміну ресурсами, навчанням та ідеями під час гуманітарної кризи в Україні.

Передбачається, що ці довгострокові партнерства забезпечать життєво важливу підтримку в короткостроковій перспективі, щоб українські студенти могли продовжувати навчання, а науковці – дослідження. У довгостроковій перспективі це означає, що співпраця допоможе відновити кампуси та відіграватиме важливу роль у відбудові України.

Схема має на меті створити глибоке, стратегічне, довгострокове партнерство, яке принесе взаємну користь як Роял Холлоуей, так і СНУ ім. В. Даля, при цьому Роял Холлоуей зобов’язується надати негайну підтримку, включаючи надання доступу до програмного забезпечення та технічного обладнання, а також бібліотечних англомовних ресурсів.

Меморандум передбачає підтримку дослідницьких зв’язків через Центри та Інститути в обох університетах, а також додаткових домовленостей про співпрацю, таких як літні школи для українських студентів, що дозволяють їм приїхати до кампусу Royal Holloway. Також буде досліджено розвиток спільного навчання.

Спочатку студентам обох університетів буде запропоновано об’єднатися віртуально, щоб створити клуб англійської мови для підтримки потреб СНУ ім. В. Даля.

Трейсі Бхамра, проректорка Royal Holloway, сказала:

«Ми дуже раді оголосити про наше партнерство зі Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, яке сприятиме обміну ресурсами та дослідницьким зв’язкам. Партнерство демонструє силу освіти об’єднувати, ділитися надією та змінювати життя людей. Це також свідчить про нашу непохитну солідарність з Україною. Ми дуже сподіваємось на співпрацю зі студентами та співробітниками».

Ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян зазначила:

«Ми дуже вдячні за підтримку України і нашого університету. Над цим Меморандумом працювали дві команди, і цей документ, сподіваємось, стане першим кроком до співробітництва, а при роботі наших співробітників face to face робота буде дуже ефективною».

Довідково. Royal Holloway був заснований двома соціальними реформаторами, які започаткували ідеал освіти та знань для всіх, хто міг отримати користь. Їхнє бачення живе й сьогодні. Будучи одним із провідних науково-дослідницьких університетів Великобританії, університет є домом для деяких провідних світових авторитетів у галузі науки, мистецтва, бізнесу, економіки та права. У закладі вітають студентів і науковців, які приїжджають з усього світу, щоб навчатися та працювати тут, забезпечуючи міжнародну та мультикультурну перспективу в тісному та історичному кампусі.