Американська професорка викладатиме студентам СНУ ім. В. Даля

Американська викладачка англійської мови, професорка Ширлі Шілдс викладатиме англійську мову в онлайн-форматі за програмою “Virtual English Language Educators” для студентів кафедри германо-романської філології та перекладу СНУ ім. В. Даля в осінньому семестрі 2022/2023 н.р. Професорку запросив відділ преси, освіти і культури посольства США.

За цією програмою працюють досвідчені фахівці, які мають досвід викладання англійської мови як іноземної студентам з різних країн світу. Зазначена програма повністю фінансується урядом Сполучених Штатів Америки.

Американська професорка викладатиме студентам СНУ ім. В. Даля

У її рамках відбулася організаційна онлайн-зустріч, у якій взяли участь регіональний директор програм з питань викладання англійської мови Лотті Бейкер; помічниця аташе з питань культури посольства США Лілія Шило; викладачка англійської мови, професорка Ширлі Шилдс; проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку СНУ ім. В. Даля, професор Руслан Галгаш; в.о. декана факультету міжнародних відносин, доцентка Олена Козьменко; в.о. завідувачки кафедри германо-романської філології та перекладу Альона Бовт; викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу.

Американська професорка викладатиме студентам СНУ ім. В. Даля

Під час зустрічі учасники мали змогу познайомитися, висловити подяку одне одному за плідне співробітництво, а також обговорити деталі програми. Згідно з умовами програми в обов’язки викладача входитиме проведення занять з англійської мови в онлайн-форматі для студентів 1-го і 2-го курсів, семінарів з методики викладання англійської мови для викладачів кафедри та керування розмовним клубом для старших курсів.