Науковці СНУ ім. В. Даля взяли участь у роботі міжнародного семінару

Представники СНУ ім. В. Даля взяли участь у роботі семінару Art, Ecology and Diverse Human – Nature Relationship – Towards a Shared Future, присвяченому результатам мультидисциплінарного дослідницького проекту в Університеті Ювяскюля (Фінляндія).

Під час роботи семінару були обговорені різні міждисциплінарні питання сталого розвитку, зокрема розробка нових способів дослідження стосунків між людиною та природою шляхом поєднання точок зору досліджень мистецтва та екологічних досліджень.

Науковці СНУ ім. В. Даля взяли участь у роботі міжнародного семінару

У заході взяли участь декан Факультету інженерії Сергій Кудрявцев, завідувачка кафедри хімічної інженерії та екології Інна Кравченко, доцентка Марина Ожередова, доцент Євген Зубцов та викладачі кафедри фармації, виробництва та технологій доцент Вадим Тарасов, асистент Сергій Міщенко. А також здобувачі вищої освіти спеціальностей 161 «Хімічні технології та інженерія», 101 «Екологія» та 226 «Фармація, промислова фармація».