Науковиця СНУ ім. В. Даля взяла участь в одній з найбільших конференцій і виставці EAIE з міжнародної освіти

Завідувачка кафедри економіки і підприємництва Інна Семененко стала членом делегації від України, яка представляла стенд країни та презентувала її досягнення у сфері вищої освіти на 32-й щорічній конференції і виставці, присвяченим вищій освіті та питанням інтернаціоналізації.

Захід був організований Європейською асоціацією міжнародної освіти (EAIE – European Association for International Education) і відбувся в Барселоні, в ньому взяли участь більше 6300 учасників з більш ніж 90 країн світу.

Участь в цій конференції і виставці стала можливою за допомоги EAIE в рамках проекту DAAD MoI Ukraine (Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation). В рамках конференції Україна отримала премію EAIE за бачення і лідерство у сфері вищої освіти, оскільки представники всіх вишів показали стійкість і наполегливість у провадженні освітньої і наукової діяльності під час війни. Стенд України, наданий EAIE, був дуже популярним серед гостей виставки.

Під час конференції Інна Семененко зробила презентацію про діяльність переміщених закладів вищої освіти, виділяючи окремо двічі переміщені заклади, їх роль у сталому розвитку країни та її регіонів, а також досвід працівників СНУ ім. В. Даля у переміщенні і відновленні освітньої та наукової діяльності. Окрім цього було проведено низку зустрічей з представниками закордонних університетів і асоціацій, під час яких учасники дійшли попередніх домовленостей щодо подальшої співпраці.