Продовження сесій тренінгу з інтернаціоналізації у межах проєкту REDU

Після затяжної перерви розпочалися 2-4-а сесії тренінгу з інтернаціоналізації в рамках проєкту REDU. Перша сесія тренінгу була відпрацьована 23.02.2022

Перша сесія тренінгу за темою: «Тенденції, виміри та можливості інтернаціоналізації! була проведена ще до початку повномасштабного вторгнення, тож наступні сесії довелося відкласти. І ось нарешті стратегічні групи переміщених університетів-партнерів продовжили навчання з розвитку інтернаціоналізації.

Продовження сесій тренінгу з інтернаціоналізації у межах проєкту REDU

Під час другої сесії за темою: «Структури, системи та нарощування потенціалу» були розглянуті питання: основні принципи; п’ять ключових складових інтернаціоналізації: політика, програми, партнерство, педагогіка та люди; цілісний та інклюзивний підходи; нарощування потенціалу та стійкість;  структури сприяння та підтримки; політика, законодавство та кредитний переказ. Експерткою тренінгу є Доктор Джанет Райан.

Продовження сесій тренінгу з інтернаціоналізації у межах проєкту REDU

Нагадаємо, Проєкт ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU) реалізується у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Британською Радою в Україні та Маріупольським державним університетом.